Pereiti prie turinio

Moterų darbo užmokestis įmonėje siekia 3 eurus, vyrų — 2 eurų. Apskritai vyrai labiau linkę padidinti savo seksualinių partnerių skaičių, tuo tarpu moterys labiau linkę jį sumažinti.

SAUGANTI LIETUVA. Jau šiemet daugumos pensininkų piniginės papilnės

Spausdinti m. Iki šiol buvo skelbiamas kiekvienos įmonės darbuotojų skaičius, bendras vidutinis darbo užmokestis, atlyginimo mediana ir informacija apie daugiausiai ir mažiausiai uždirbančių darbuotojų vidutines darbo pajamas. Tikime, kad informacija apie darbo užmokestį padeda skaidrinti darbo rinką, mažinti šešėlį ir diskriminaciją.

Nario dydis ir pasitikejimas

Mes taip pat nuolat analizuojame vidutinių darbo pajamų pokyčius, stebime tendencijas. Šiandien Lietuvoje vyrų ir moterų pajamų atotrūkis vis dar yra didelis, siekia 11 proc.

Nors šis atotrūkis nuosekliai mažėja kasmet, reikia pripažinti, kad problema egzistuoja. Skatins viešinti darbo užmokesčio politiką Vidutiniskai vyrams viešinami tų įmonių vyrų ir moterų atlyginimų vidurkiai, kuriose yra ne mažiau negu 8 darbuotojai, o iš jų yra ne mažiau negu po keturis vyrus ir moteris.

Kiek kainuoja padidinti nario nari

Pavyzdžiui, bus teikiami duomenys apie įmonę, kurioje dirba 4 vyrai ir 15 moterų, tačiau jeigu įmonėje dirba 2 vyrai ir 18 moterų, tuomet vyrų ir moterų vidurkis skelbiamas nebus. Pačioms įmonėms nieko daryti nereikia. Todėl vyrų ir moterų vidutinis darbo užmokestis įmonėse pradedamas viešinti, kai įmonės gegužės mėnesį pateikia duomenis už balandį, ir taip toliau.

Vien tik padidins varpa

Pateikiant duomenis nebus atsižvelgta, kiek įmonėje dirba vyrų, o kiek moterų. Taip pat nebus atsižvelgta, kokias pareigas toje įmonėje eina Vidutiniskai vyrams ir kokias — moterys, nors tai gali turėti reikšmingos įtakos darbuotojų užmokesčio vidurkiui.

Verslas Viešinami tų įmonių vyrų ir moterų atlyginimų vidurkiai, kuriose yra ne mažiau negu 8 darbuotojai, o iš jų yra ne mažiau negu po keturis vyrus ir moteris.

Dėl to nereikėtų skubėti daryti išvadų. Šios savaitės pabaigoje pradės veikti paieškos sistema, kuri leis patogiai peržiūrėti konkretaus draudėjo viešai skelbiamus duomenis — taip pat ir moterims bei vyrams mokamų atlyginimų vidurkius.

Koranas apie nario padidejima