Pereiti prie turinio

Toks ir bus žiedo dydis. Tada jau galite nustatyti galutinį dydį savarankiškai pasinaudodami mūsų turima dydžių konvertavimo lentele arba paprašyti juvelyro ar pardavėjų pagalbos. Matuokite tik vidinį skersmenį milimetrų tikslumu. Vis dėlto neturint tikslios liniuotės — lieka nemaža paklaidos tikimybė.

SULTYS: Ar svarbus varpos dydis ir dar apie konfliktus santykiuose

Naujienos Kaip sužinoti merginos žiedo Pirstu dydis Rinkdamas sužadėtuvių žiedą kone kiekvienas vyras susiduria su keliomis dvejonėmis: kokio metalo žiedą rinktis, ar auksinį ar sidabrinį, kokį akmenį? Kokią formą?

Pirstu dydis Kaip padidinti nario recepta

Tačiau net ir atsakius į šiuos klausimus, neretam dar vienas klausimas lieka — o koks gi žiedo dydis? Žinoma, pasirinkus netinkamą dydį — vėliau daugumoje juvelyrikos dirbiniais prekiaujančiose vietose galima dydį pakeisti.

Kaip pasimatuoti pirštų dydžius žiedui namų sąlygomis Kaip pasimatuoti pirštų dydžius žiedui namų sąlygomis Norint įsigyti žiedą sunkumai nesibaigia išsirinkus patraukliausią modelį, ne mažiau svarbu teisingai pasimatuoti pirštų dydžius namų sąlygomis. Tai aktuali problema tiek moterims, norinčioms pasilepinti nauju pirkiniu, tiek vyrams, kurie, pavyzdžiui, ieško sužadėtuvių žiedo.

Bet juk taip norisi iš karto padovanoti idealiai tinkamą žiedą. Todėl šios dienos Vivus.

Pateiksime keletą būdų: 1. Jei mergina jau nešioja žiedą, paprasčiausias būdas yra išmatuoti žiedo skersmenį liniuote.

Jeigu mergina dėvi žiedus Pats paprasčiausias variantas — tiesiog pasiimti vieną iš merginos žiedų ir nusinešti pas juvelyrą, kad jis žinotų kokio dydžio žiedas reikalingas. Tačiau tada rizikuojama, kad mergina žiedo pasiges ir siekiant, kad piršlybos būtų netikėtos — staigmena gali ir neįvykti.

Pirstu dydis Ar imones dydziai

Tad yra dar keletas būtų, kaip Pirstu dydis sužinoti ir be merginos pagalbos. Vienas iš paprasčiausių būdų — pasiimti kurį nors merginos žiedą ir liniuote išmatuoti skersmenį, gautas skaičius milimetrais ir bus žiedo dydis.

Vis dėlto neturint tikslios liniuotės — lieka nemaža paklaidos tikimybė. Taip pat labai paprastas būdas — vyras tiesiog turėtų paimti merginos —žiedą ir pamėginti užsidėti ant savo piršto bei tiksliai įsiminti iki kurios vietos žiedas užsimovė.

Pirstu dydis Kad narys padidintu alieju

Jeigu mergina nedėvi žiedų Gana dažnai pasitaiko toks atvejis, Pirstu dydis net ir pati mergina negali nurodyti žiedo dydžio, juk dažniausiai pirkdami matuojamės, o jei netinka — tiesiog paprašoma didesnio, nepasakant tikslaus dydžio. Tačiau Pirstu dydis būtų norima žiedą užsisakyti internetu — dydį reikia žinoti tiksliai. Sužinoti savo žiedo dydį yra dar vienas nesudėtingas būdas: tiesiog reikia popieriaus juostele apvynioti tą pirštą, ant kurio žiedas bus dėvimas.

Svarbu stengtis kuo tiksliau matuoti, kad neliktų tarpų, ar, priešingas, neliktų per daug laisvos lietos.

Net jei juvelyrai ar parduotuvės dažnai žiedo dydžio keitimo paslaugą siūlo už simbolinį mokestį ar net nemokamai, visvien būtų nesmagu piršlybų metu suprasti, kad žiedas yra tiek per mažas, kad neįmanoma uždėti, arba akivaizdžiai krenta nuo piršto.

Tada reikia pažymėti tą vietą, kur popieriaus juostelė susijungia ir ilgį išmatuoti kuo tikslesne liniuote. Žemiau pateikiama lentelė, kurioje galėsite atsirinkti savo žiedo dydį pagal gautus matavimus: Juostelės ilgis.

Pirstu dydis Per 20 metu galima padidinti nari