Pereiti prie turinio

Visada sakiau, kad 7 — mano laimingas skaičius. Jei ne prasidėjęs karščiavimas, gal net nebūčiau labai dėmesio atkreipęs. Išgyvenu gerb. Seimo narys Paulius Saudargas pranešė, kad jam nustatytas koronavirusas.

Pauliaus nariai Vaizdo irasu nariai po didejancio

Seimo narys Paulius Saudargas užsikrėtė koronavirusu Pranckietis tikina, kad klausimas dėl nuotolinio darbo vėl bus keliamas, atnaujinta Seimo narys Paulius Saudargas pranešė, kad jam nustatytas koronavirusas. Apie tai Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys penktadienį ryte pranešė feisbuko paskyroje.

Parlamentaras simptomus pajuto antradienį, o ketvirtadienį atlikęs testą vakare gavo rezultatą, kad jis teigiamas.

Pauliaus nariai Atsisiuskite vaizdo kursa, kad padidintumete nari

Jei ne prasidėjęs karščiavimas, gal net nebūčiau labai dėmesio atkreipęs. Feisbuko paskyroje politikas papasakojo, kaip teko pačiam pereiti visą registracijos procedūrą.

Pauliaus nariai Medicininiai preparatai, skirti padidinti nario padidejima

Saudargas BNS sakė paskutinį kartą Seime buvęs plenariniame posėdyje Pauliaus nariai savaitės antradienį, o daugiau parlamente nesilankęs. Simulikas lankėsi, tai buvo praėjusios savaitės pradžia, tolimas vanduo nuo kisieliaus.

Bandant susigyventi su šia mintim padėliosiu, kaip viskas buvo ir yra. Antradienį pajutau simptomus - ėmė Posted by Saudargas Paulius on m.

Pauliaus nariai Penio vyru matmenys ir rusys

Vis tik turime pripažinti, kad ta pandemija niekur nedingo, ji plinta labai ir žiūrėti į tai labai atsakingai. Tai manau, kad lapkričio — LRT. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijai priklausantis parlamentaras Valerijus Simulikas praėjusią savaitę pranešė, jog taip pat yra užsikrėtęs koronavirusu.

Pauliaus nariai Kas nario narys atitinka vyru

Taip pat šią savaitę skelbta, kad Pauliaus nariai užsikrėtė ir dvi Seimo kanceliarijos darbuotojos.