Pereiti prie turinio

Tarp šių dalių yra didžioji, kiek suplota šio organo dalis — gimdos kūnas. Šlaplė, 7.

Tačiau ir moters intymus priimamasis turi reikšmės poros lytinio gyvenimo kokybei. Tikriausiai nesate pagalvojusi, koks turėtų būti ar nebūti vaginos dydis.

Gimdos dydis

Štai smagus filmukas, kuriame į viską pažiūrėta su sveika humoro doze. Na, o dabar apie tai, kas rūpi daugeliui moterų tikėtina, kad ir vyrukai pasidomės : ar svarbus makšties dydis moters sveikatai ir intymiam gyvenimui?

Gimdos dydis

Kai tik paminima makštistai vyrai Gimdos dydis įvairiausių nemalonių epitetų: ištampyta, išplerusi, nestangri, per plati Jie netgi mąsto primityviai — kad moters makšties gylis ir plotis priklauso nuo moters lytinio aktyvumo!

Neva, kuo daugiau partnerių turėjo moteris, tuo jos makštis didesnė. Susiję straipsniai Seksas: moters judesiukas, kurio slapta geidžia daugelis vyrų 53 Tai kaip yra su ta makštimi?

  • Sekso paslaptys: makšties dydis – irgi svarbus VIDEO - DELFI Gyvenimas
  • Kaip as galiu padidinti seksualini kuno peni
  • Akušeriai- ginekologai pogimdyviniu vadina laikotarpį, per kurį baigiasi organų ir sistemų, pakitusių per gimdymą ir nėštumą, involiucija grįžtamieji pakitimai.
  • Vyru sekso nario storis
  • Moters organizmo pokyčiai po gimdymo
  • Stebėsena po gydymo Gimdos kūno vėžys Besiskundžianti aukščiau aprašytais simptomais moteris pirmiausiai apžiūrima akušerio ginekologo — jai atliekamas ginekologinis tyrimas.
  • Endometriozė — tai liga, kuria susergama, kai panašus į gimdos gleivinę audinys atsiranda ir veša už gimdos ertmės ribų.
  • Skaitykite forume: Dalintis: Gimda — unikalus neporinis vidinis moters lytinis organas.

Kiekviena moteris gimsta unikali ir su unikalia makštimi — tai tokia pat gamtos duotybė, kaip ir vyro penis, teigia ginekologai. O jeigu moteris norės pagerinti jos jautrumą, padidinti patiriamą malonumą lytinio akto metu, tai turės tą makštį treniruoti.

Beje, mes jau rašėme apie vumbildingą — makšties mankštą. Ar priklauso makštis nuo moters ūgio?

Endometriozė. Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Tarkim, jei esate aukšta, tai ir makštis turėtų būti gilesnė. Specialistai neigia ryšį tarp moters ūgio ir jos makšties dydžio. Ginekologai-akušeriai teigia, kad jų praktikoje pasitaiko moterų coliukių, vos pusantro metro ūgio, tačiau makšties ilgis — 1—14 cm, o aukštos moterys turėjo perpus mažesnę makštį — 6—8 cm ilgio.

Gimdos dydis

Makšties dydis gali keistis bėgant metams. Tai priklauso nuo gimdymo ar abortų, po kurių gimda nusileidžia.

Gimdos dydis

Šaltos, ne itin besidominčios seksu moterys, kurių libido žemas, turi tingią makštį: jos raumenys neapglėbia penio, yra itin atpalaiduoti, nesusitraukinėja, todėl vyrui gali susidaryti įspūdis, kad makštis plati, netreniruota logiška, nes jeigu moteriai seksas nepatinka, nėra seksualinių geidulių, tai ir santykiai vangūs.

Tačiau ir priešingas reiškinys — itin ankšta makštis — nėra jau toks geras dalykas, Gimdos dydis galėtų vyrai įsivaizduoti nors jie tiki, kad bus tada trintis, lyg su jauna, ne itin patyrusia mergina Gimdos dydis. Gydytojų teigimu, jei partneris Gimdos dydis metu jaučia, kad moters makštis nedidelė ir siaura, nepriklausomai nuo penio dydžio, vadinasi, moteris dar nėra pakankamai susijaudinusi.

Nesusijaudinusios moters makšties dydis vidutinškai būna nuo 7,5 iki 13 centimetrų.

Gimdos kūno vėžys

Kai moteris susijaudina, du trečdaliai makšties sugeba dar pailgėti ir paplatėti 5 centimetrais. Geriausia treniruotė, kad vagina būtų geros formos, — Kėgelio pratimai, vaginos rutuliukai. Jie sustiprins raumenis, makštis taps elastinga, jautresnė, galėsite darydama sutraukimus, glamonėti penį be rankų. Malonumo ir naujų pojūčių jums ir partneriui dar padaugės. Be to, tie pratimai padeda greičiau susijaudinti, todėl vyrui nereikės ilgai jūsų kaitinti per preliudijas, kurios kartais jam atšaldo norą mylėtis.

Gimdos dydis