Pereiti prie turinio

Teisės, kurioms ATGTĮ numato privalomą kolektyvinį administravimą, ir yra administruojamos Asociacijos LATGA: kabelinė retransliacija; teisė gauti atlyginimą už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais. Tai aktuali istorija, svarstanti apie virtualiosios tikrovės vaidmenį šiandienos pasaulyje. Vis dėlto labai prašome gerbti autorių teises ir naudotis tik legaliais šaltiniais. Katalogą rasite gretimoje skiltyje Atstovaujamų filmų katalogai. Prodiuserio arba jo atstovo išduota licencija suteikia teisę tam tikram viešam filmo panaudojimui, o LATGA išduota licencija suteikia teisę viešai naudoti filmo garso takelyje įrašytus muzikos kūrinius.

Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl nerinksime jokių papildomų duomenų, o gautus tvarkysime ir saugosime remiantis įstatymais. Naujienos Nario filmai 22, Festivalio žiuri narių ir žiūrovų geriausiai įvertinti filmai pradeda namų kino sezoną Įpusėjus rudeniui vis dažniau liekame namuose.

Kur pamatyti ir vertinti filmus?

Jaučiame žiūrovų pasitikėjimą kaskart pristatydami mūsų atrinktų filmų programą. Nuo spalio 15 d. Kore-eda lieka ištikimas šeimos santykių temai. Į aštuntąjį dešimtmetį įkopusios Prancūzijos kino divos Catherine Deneuve Nario filmai jos dukros ryšys Juliette Binochepraeities klaidos ir nuoskaudos pateikiamos šviesiai, su lengvu humoru ir empatija. Kelis dešimtmečius šias dvi moteris sieja didžiulė paslaptis — švelnumo kupina meilė.

Nario filmai

Jos planuoja persikelti į Romą, miestą, kur susipažino, ir pagaliau apsigyventi drauge. Tačiau įvyksta nelaimė.

Kad išliktų kartu, jos privalės įveikti didžiausią gyvenimo išbandymą. Binoche vaidina neseniai išsiskyrusią žavią vidutinio amžiaus literatūros profesorę, kuri socialiniame tinkle apsimeta jauna mergina ir užmezga santykius su jaunuoliu.

Nario filmai

Gana greitai moteris patenka į virtualiosios tikrovės pinkles — susvyruoja jos tapatybė, vaikai ir darbas tampa antraeiliai.

Tai aktuali istorija, svarstanti apie virtualiosios tikrovės vaidmenį šiandienos pasaulyje. Kol Abi dirba slauge, Rikas keičia paprasto darbininko darbus ir tikisi pagaliau tvirtai atsistoti ant kojų.

Nario filmai

Vieną dieną vyras atranda išmaniąją programėlę, leidžiančią tapti laisvai samdomu krovinių išvežiotoju. Ieškodamas geresnio rytojaus, jis atsiduria šiuolaikinės vergystės rate ir pajunta skaudžius kapitalizmo dūrius.

  1. Bendra informacija Asociacija LATGA kaip kolektyvinio administravimo organizacija atstovauja Lietuvos ir šimtus tūkstančių užsienio audiovizualinių kūrinių autorių režisierių, scenarijaus autorių, dialogų autorių, operatorių, dailininkų, muzikos, sukurtos specialiai audiovizualiniam kūriniui, autorių ir prodiuserių teisėms.
  2. 3 cm storio
  3. Padidinti Sex Dick nuotrauka pries ir po
  4. Sužinokite, kur savo šalyje galite žiūrėti ir vertinti m.

Ana Anouk Aimée baigė aktorės karjerą ir rūpinasi krautuvėle Normandijoje. O Žanas Luji Jean-Louis Trintignant leidžia Nario filmai senelių namuose ir vargiai bepamena šlovingą lenktynininko karjerą. Bet štai vieną dieną Ana aplanko Žaną Luji. Buvę mylimieji leidžiasi į prisiminimus, nuspalvintus nostalgija ir švelniu liūdesiu.

Bent jau ne policininkui Kristi, dirbančiam abiejose įstatymo pusėse.

„Apple TV“ naudotojo vadovas

Vyras privalo vykti į Kanarų salą La Gomerą ir išmokti vietinės švilpautojų kalbos. Sutiktas paslaptingosios Gildos, kuriai jaučia daugiau nei kolegiškus jausmus, vyras jau kitą dieną imasi gvildenti kodinę kalbą. Prasideda įtemptas, nenuspėjamas ir komiškas kriminalinis žaidimas.