Pereiti prie turinio

Iš nuovargio ir alkio jam svaigo galva. The offences covered have been rightly chosen as the ones causing the most accidents: speeding, drink-driving, failing to stop at red lights and, finally, not using a seat-belt. Man galva svaĩgsta. Jis apsvaĩgo nuo dūmų.

Visagine automobilį vairavo, įtariama, nuo narkotikų apsvaigęs ugniagesys - DELFI

Gėrė, atrodo, ne ką mažiau už kitus, tačiau nesvaigo. Man svaĩgstasi aš svaigstu. Širdis svaĩgo jos grožiu.

apsvaiges

Man galva svaĩgsta. Viršukalnėse trūksta deguonies, skausta ir svaigsta galva, tirpsta, tinsta kojos.

Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai KEISTA: 01 11 įstatymu Nr. Perdavimas vairuoti transporto priemonę neblaiviam arba apsvaigusiam nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmeniui užtraukia baudą nuo devyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų. Taksi automobilių, mopedų, motociklų, triračių, lengvųjų keturračių, keturračių, galingųjų keturračių, transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t arba kuriose yra daugiau kaip apsvaiges sėdimos vietos, pavojinguosius krovinius vežančių transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs daugiau kaip 0 promilių, bet ne daugiau kaip 0,4 promilės vairuotojai, užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto penkiasdešimt iki trijų šimtų eurų. Praktinis vairavimo mokymas, kai tai daro neblaivūs daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės vairavimo instruktoriai ar šeimos narį mokantys vairuoti apsvaiges arba apsvaiges, apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumasapsvaiges, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairavimo instruktoriams ar šeimos narį mokantiems vairuoti asmenims nuo vieno šimto penkiasdešimt iki trijų šimtų eurų. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro pradedantieji vairuotojai būdami neblaivūs daugiau kaip 0 promilių, bet ne daugiau negu 0,4 promilėsužtraukia baudą vairuotojams nuo dviejų šimtų trisdešimt iki trijų šimtų eurų.

Reikia lingačiuot, apsvaiges svaĩgsta — negaliu grybaut. Galva jam svaigo, ėmė nemigis. Iš nuovargio ir alkio jam svaigo galva. Galva svaĩgsta iš bado.

apsvaiges

Negerai, kaip maža miego — galva svaĩgsta. Jau mun nu garų galva svaĩgsta. Kai galva svaigsta, sukasi, rūgščių kopūstų tveria, burokų skilčių, su rūgščia mazgoja.

apsvaigęs vairuotojas

Svaigsta jiemus galva. Viskas nauja. Nuo įspūdžių svaigsta galva. Tamsta tokia geltonkasė, apsvaiges man tiesiog galva svaigsta. Dar ką prasimanysi?

apsvaiges

Seniai neragavę alaus, seniukai greit apsvaigo. Brolis Keleris apsvaigo nuo stipraus tavo midaus. Lig apsvaĩgstant nusigerti. Jie visi bus apsvaigę nuo opijaus. Apsvaiges apsvaĩgo nuo dūmų.

Apsvaigstì nuo girtuoklių, pasigeri. Šalmėčių išgėriau arbatos — apsvaigaũ. Nuo laivo supimo apsvaigome.

Policija įtaria, kad Visagino ugniagesys vairavo apsvaigęs nuo narkotikų

Apsvaigo ji ir pavargo nuo šilto, drėgno ir kvepiančio apsvaiges. Einu nustebęs, oru ir saule apsvaiges. Ramiai stovėjo apsvaigęs miškas. Aš geriu po biškį — apsvaĩgsta apsvaiges, ir gerai.

Gėrė, atrodo, ne ką mažiau už kitus, tačiau nesvaigo. Man svaĩgstasi aš svaigstu.

Ar Strazdukui galvytė apsvaigo, ar šiaip kas pasidarė, tik ėmė ir įkrito vaikas upelin. Galva apsvaiges Formule, kad issiaiskintumete nario dydi, lyg apsvaĩgusi.

  • Penio batu dydis
  • Kas yra varpos nuotraukos dydis
  • Narys po siurblio padidejimo
  • Kas yra Apsvaigti? | Terminų žodynas
  • apsvaigęs vairuotojas - išsamiai tavorubai.lt

Ale apsvaĩgus [galva], rodos, kad smilčių pripilta. Apsvaigo vyrui galva nuo pagyrimų ir laimėjimų.

Visagine automobilį vairavo, įtariama, nuo narkotikų apsvaigęs ugniagesys

Cigonas pūpt iškritęs iš to medžio ir apsvaigęs. Niekados nemačiau jo įsvaigusio. Tik nusvaĩgo nusvaĩgo galva, sakau, dabar jau reiks griūti. Išgėrusi liekarstų, aš paliektu kaip pasvaĩgusi.

In such a state, many people get involved in immoral behavior, act violently, and cause deadly accidents.

Pasvaĩgusi galva. Nesmagiai miegojau — šįryt galva pasvaĩgus.

apsvaigęs - translation to Russian - tavorubai.lt

Kad muno galva jau daba tokia pasvaĩgusi. Galva pasvaĩgsta, ta jau kojėms nebeisi niekaip. Galva tokia kažin ko kaip pasvaigusi — namo bėgsiu. Širdis jau pasvaigo. Ar pasvaigaĩ, kad teip apsvaiges duodi? Pasvaĩgę avelės — lekia kai biesai, negali nė užturėt! Nelaimės ištikta, pasvaigsta, bėgioja aplink ir nebežino, kas daryti.

  • Pratimai Padidina nari
  • Kas yra 9 metu berniuko varpos dydis
  • Rodo nariu padidejima
  • Vertimas 'apsvaigęs' – Žodynas anglų-Lietuvių | Glosbe
  • apsvaigęs angliškai

Iš gailesio pasvaigo ir mirė. Jis kaip pasvaĩgęs iš rūpesčio, neišmano, kur eiti. Pasvaĩgęs neregėtas, nepaprastas gražumas aštuonianyto! Nuo vakarykščio gėrimo galva da i šiandie prisvaĩgus. Daugiau pabūk [miške, kur daug gailių], tai tuoj susvaĩgęs. Susvaigaũ aš jau nuo tos šilumos. Apsvaiges galva nuo tų smalkių. Jau ma [n] čia par šilta, galvelė susvaĩgo.

Susvaĩgo, susvaĩgo ir išejo iš proto. Kap dav [ė] akmeniu galvon, tai ir ažsvaĩgo galva.