Pereiti prie turinio

Sveikatos ir stiprybės jums. Pasak Herbenik, neapipjaustytieji sunkiau susitvarko su prezervatyvu. Cirkumcizija arba apipjaustymas : kodėl ši operacija atliekama ar nerekomenduojama suaugusiems vyrams? Viename Baltimorėje atliktame tyrime vyrai, turėję kontaktą su ŽIV infekuotais parteriais, du kartus rečiau užsikrėsdavo šiuo virusu, jei būdavo apipjaustyti. Apipjaustymas © Corbis Neseniai Turkijos mokslininkai nustatė, kad apipjaustymas gali atitolinti orgazmą. Daugumoje demokratinių šalių šiuo metu cirkumcizija nėra rekomenduojama kaip rutininė procedūra visiems berniukams, tačiau jų tėvai, susipažinę su galimais apipjaustymo privalumais ir pavojais, gali priimti sprendimą šiuo klausimu.

Ji gerokai padidina varpos vėžio tikimybę. Fimozei randėjant, galimas šlapimo susilaikymas.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Jei fimozė įgimta, cirkumcizijos nerekomenduojama atlikti anksčiau nei antraisiais gyvenimo metais. Vaikystėje neapipjaustytiems vyrams su įgimta fimoze varpos vėžio Apipjaustymas padidėja 10 kartų. Dalinės fimozės atveju apyvarpė gali užstrigti atsmaukta ir sukelti labai skausmingą ir pavojingą būseną — parafimozę.

Parafimozei trunkant ilgiau, apyvarpės audiniai labai sutinsta, sutrinka apyvarpės ir varpos galvutės kraujotaka, vėliau audiniai darosi negyvybingi.

Apipjaustymas: ir pliusai, ir minusai

Susirgus parafimoze reikalinga skubi urologo arba chirurgo pagalba. Kita priežastis atlikti apipjaustymą yra lėtinės arba besikartojančios uždegiminės apyvarpės ligos.

Apyvarpės uždegimas, arba balanopostitas, gali būti ūmus, kai apyvarpė staiga parausta, Apipjaustymas, ją ima skaudėti ar niežėti, atsiranda išskyrų. Tokio uždegimo priežastis dažniausiai yra nepakankama apyvarpės higiena.

Tinkamai gydant, uždegimas greitai praeina.

The Truth About Female Genital Mutilation

Tačiau jei toks uždegimas kartojasi dažnai, jis tampa lėtinis, apyvarpė būna paraudusi, jautri, atsiranda apnašų, pradeda randėti ar net susidaro antrinė fimozė. Tokiu atveju taip pat rekomenduojamas apipjaustymas.

Apipjaustymas Nario dydis is brandaus zmogaus

Kitos, retesnės, priežastys, dėl kurių galima atlikti apipjaustymą, yra lichensklerozė, kserotinis obliteruojantis arba atrofinis balanitas, daugybinės apyvarpės kondilomos ir pan. Ar tai tiesa?

Operuojantys gydytojai

Tačiau tokiame amžiuje šlapimo takų infekcijos nėra dažnos, taigi tam, kad būtų išvengta vieno Apipjaustymas šlapimo takų infekcijos, statistiškai reikia apipjaustyti naujagimių, o vyresniame amžiuje tas privalumas visai išnyksta. Yra įrodyta, kad apipjaustyti suaugę vyrai iki 4 kartų Apipjaustymas infekuojasi žmogaus imunodeficito virusu.

Kitų lytiškai plintančių ligų atveju apipjaustymo pranašumas nėra įrodytas. Vaikystėje apipjaustyti vyrai rečiau serga varpos vėžiu, tačiau vėlesniame amžiuje atlikta cirkumcizija be abejo, jei nėra fimozės varpos vėžio rizikos nesumažina.

Apyvarpės apipjaustymas (cirkumcizija) Kaune

Taip pat pastebėta, jog šalyse, kuriose cirkumcizijos vaikystėje retos, o higiena gera pvz. Dar yra teigiančių, kad apipjaustytam vyrui reikia geresnės lubrikacijos maloniam lytiniam aktui, arba, kad moterys dažniau jaučia skausmą mylėdamosis su apipjaustytais vyrais. Vėlgi, studijų patvirtinančių tokius teiginius nėra, o šie teiginiai sugalvojami siekiant Apipjaustymas straipsnių antraščių ir dažniausiai remiasi mažos apimties, statistiškai nepatikimomis, medicininio tyrimo kriterijų neatitinkančiomis apklausomis.

Kaip atliekama Apipjaustymas Apipjaustymas atliekamas intraveninės nejautros metu pacientas miegapapildomai suleidžiant analgetiko į varpos šaknį.

Urologinės ligos, vyro sveikata

Operacijos metu pašalinama apyvarpė, atliekama pasaitėlio plastika. Operacija trunka minučių. Pacientas namo išleidžiamas kelios valandos po operacijos, kitą dieną gali eiti į darbą, po kelių dienų gali praustis po dušu, o po savaitės gali sportuoti.

Pooperacinio skausmo beveik nėra. Tvarstį reikia keisti kartą dienoje, papildomai atliekant specialias Apipjaustymas.

Apipjaustymas Sekso nario matmenys Video

Siūlų šalinti nereikia. Siūlai tirpūs ir patys iškrenta per savaites. Iškritus paskutiniam siūlui galima turėti lytinių santykių.

Susiję straipsniai

Tačiau jei toks uždegimas kartojasi dažnai, jis tampa lėtinis, apyvarpė būna paraudusi, jautri, atsiranda apnašų, pradeda randėti ar net susidaro antrinė fimozė. Tokiu atveju taip pat rekomenduojamas apipjaustymas. Kitos, retesnės, priežastys, dėl kurių galima atlikti apipjaustymą, yra lichensklerozė, kserotinis obliteruojantis arba atrofinis balanitas, daugybinės apyvarpės Apipjaustymas ir pan.

Ar tai tiesa?

Apipjaustymas Nario matmenys 13 cm

Tačiau tokiame amžiuje šlapimo takų infekcijos nėra dažnos, taigi tam, kad būtų išvengta vieno vaiko šlapimo takų infekcijos, statistiškai reikia Apipjaustymas naujagimių, o vyresniame amžiuje tas privalumas visai išnyksta. Yra įrodyta, kad apipjaustyti suaugę vyrai iki 4 kartų rečiau infekuojasi žmogaus imunodeficito virusu.

Kitų lytiškai plintančių ligų atveju apipjaustymo pranašumas nėra įrodytas. Vaikystėje apipjaustyti Apipjaustymas rečiau serga varpos vėžiu, tačiau vėlesniame amžiuje atlikta cirkumcizija be abejo, jei nėra fimozės varpos vėžio rizikos nesumažina.

Taip pat pastebėta, jog šalyse, kuriose cirkumcizijos vaikystėje retos, o higiena gera pvz.

Apipjaustymas Nario dydis 16 cm 17

Tai susiję su kultūriniais, religiniais ir turbūt labiausiai higieniniais žmonių įpročiais. Jei kalbėsime apie kosmetinį apipjaustymo efektą esant sveikai apyvarpei, žinoma, tai lemia paties vyro apsisprendimas. Higieniniu požiūriu, jei reguliariai bent 1 kartą per Apipjaustymas plaunama apyvarpė ir varpos galvutė, problemų neturėtų kilti.

Daugiau informacijos apie urologinių ligų diagnostiką ir gydymą

Antra vertus, pašalinus organą, nebelieka ir Apipjaustymas higienos problemų, tačiau remdamiesi tokia logika galime, pavyzdžiui, skustis galvą plikai, kad nereikėtų plauti plaukų Dėl to lytinio akto metu kiek pailgėja laikas iki ejakuliacijos. Žmonėms, kurie kenčia dėl pirmalaikės ejakuliacijos, tai gali būti paranku, tačiau dalis vyrų priešingai - sunkiai pasiekia orgazmą, tokiais atvejais cirkumcizija gali dar labiau pabloginti padėtį. Taigi apibendrindami galime teigti, jog, nesant Apipjaustymas indikacijų, rekomenduoti apipjaustymo suaugusiems vyrams negalime, nors turime mokslo įrodytų cirkumcizijos pranašumų - pavyzdžiui, rečiau užsikrečiama ŽIV.

Cirkumcizija, kaip ir kiekviena chirurginė operacija, gali sukelti komplikacijų.

Apipjaustymas Kaip padidinti gali buti varpa

Jų dažnumas yra iki 3 proc. Todėl prieš apsispręsdamas, ar daryti cirkumciziją nesant jokios patologijos, pacientas turi pagalvoti ir su gydytoju aptarti galimas teigiamas ir neigiamas operacijos pasekmes. Apipjaustymas ji trunka apie min.