Pereiti prie turinio

Kriščiūną pripažino kaltu dėl piktnaudžiavimo ir skyrė jam daugiau kaip 20 tūkst. Matijošaitis retai atostogauja ilgiau kaip savaitę, jį pavaduoti nėra sunku. Kriščiūnas nuteistas už tai, kad pasinaudojęs savo, kaip vicemero, įtaka nurodė Panemunės butų ūkio direktoriui Tomui Pilviniui suremontuoti partijos bendražygės visuomeninės padėjėjos Zitos Zalagėnaitės butą iš savivaldybei pavaldžios bendrovės Panemunės butų ūkio lėšų. Atrodytų, kad žmogus, kuriam nustatomas sunkus girtumas, turėtų taikiai gulėti lovoje ir visiškai nereaguoti į aplinką, tačiau V. Nors V.

Sumazejes narys

Kęstutis Glaveckas sako tikįs, kad parlamentarams pavyks rasti kompromisą ir priimti kitų metų biudžetą, nors vis dar esama politikų, kurie pateikė milijardinės vertės pasiūlymų didinti išlaidas.

Markevičiaus nuotr. Tai jau šis tas, nors kai kurie pasiūlymai ir dar viršija milijardus litų, ypač su dalimi, kuri susijusi su savivaldybėmis - ten kitokia Sumazejes narys sąranga, ten mažesnė kontrolė ir kitokia atsakomybė.

Sumazejes narys

Labai didelis spaudimas mums yra, kad padidinti gyventojų pajamų mokesčio atskaitymą į savivaldybes, tas atrodytų, kad bus labai gerai savivaldybėms, bet tas sumas atimtume iš biudžeto, o tai reiškia, iš pensijų, iš švietimo, iš mokslo, iš kitur atimti pusę milijardo dar papildomai, ir tikrai mes galime pasiekti didelį konfliktą.

Kai kurios savivaldybės iš tikro labai netaupiai naudoja pinigus", - LTV laidoje "Savaitė" sekmadienį sakė K. Komentuodamas Seimo narių pateiktus pasiūlymus, parlamentaras Sumazejes narys, kad prašoma finansuoti įvairių leidyklų veiklą, knygų leidybą, statyti tualetus, remontuoti stogus.

Sumazejes narys

Aš gerbiu visus Seimo narius, bet didžioji dalis jų yra bandymai pademonstruoti ir sukurti savo įvaizdį. Netgi yra tokių Seimo narių, kurie jau laikraščiuose paskelbė, kad jie užregistravo šimtą siūlymų, kaip padidinti to rajono pajamas - atremontuoti visas mokyklas, visus darželius, Vyru varpos nuotrauku dydziai kelius išlyginti.

Sumazejes narys

Vietos gyventojams, matyt, to užtenka", - kalbėjo K. Jis patikino, kad į daugelį tokių pasiūlymų nebus atsižvelgta: "Turiu patikinti, jeigu siūlymas yra, turi būti numatytas ir realus pajamų Sumazejes narys. Bet manau, kad Seimo nariai supranta paprasčiausią dalyką - pinigų paprasčiausiai nėra".

Komentuodamas Vyriausybės pateiktą metų biudžeto projektą, Seimo komiteto pirmininkas sakė, kad jis yra "normalus, nei per daug optimistinis, nei per daug pesimistinis". Tas biudžetas leis mums lipti iš duobės - jau ne gulėti duobėje Sumazejes narys neklimpti į dumblą".

Sumazejes narys

Glavecko žodžiais, pagrindinė valstybės problema dabar yra, kaip racionaliau naudoti pinigus, tuo tarpu surinkti milijardą litų iš "šešėlio" ar pusę milijardo - iš valstybės valdomų įmonių, anot jo, nėra problema.

Jeigu politinė valia yra - tai surinkti tuos pinigus yra Sumazejes narys darbas", - televizijos žiūrovams kalbėjo Seimo narys K.

Sumazejes narys