Pereiti prie turinio

O įpareigojimą jaučiu visada, nes esu išauklėtas į bet kokį darbą, į bet kokią veiklą visų pirma žiūrėti kaip į DARBĄ, o ne į postą, titulą. Tikrai lankysiuosi seniūnijose, įmonėse, įstaigose ir organizacijose. Džiugina tuo, kad rinkėjai patikėjo ne tik mano, bet ir politinės partijos, kuriai atstovauju, idėjomis, siūlymais. Sabutis — LR Seimo narys.

  • Buvęs kultūros ministras Kvietkauskas tapo Seimo nario Šarknicko konsultantu - LRT
  • Seimo Darbo partijos frakcija: Milijardinių investicijų naudą turi pajusti ir regionų žmonės Balandžio 19 d.
  • Žinomi žmonės: Kalėdas tikrai galima pajusti ir ligoninėse | tavorubai.lt
  • Visgi nemažai žmonių neišvengiamai šventes sutiks ligoninėse — pacientai ir medicinos darbuotojai.
  • Alio Jonava - E. Sabutis: „Nebūsiu tik kabinetinis Seimo narys“ | Alio Jonava
  • Nario dydzio nuomone

Iki gruodžio 11 dienos Lietuvos kultūros ministro pareigas ėjęs Mindaugas Kvietkauskas tapo Seimo nario Roberto Šarknicko visuomeniniu patarėju kultūros klausimais, rašoma oficialiame Seimo puslapyje. Kvietkauskas — Lietuvos literatūrologas, poetas, mokslų daktaras.

Pajusti nari

Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbos ir literatūros studijas. Nuo m. Pagrindinės tyrimų sritys — daugiakalbė ir šiuolaikinė Lietuvos literatūra, žydų kultūra Lietuvoje.

सुनो-सुनो नर-नारी, हरि भजन करो सुखकारी! : सुन्दर भजन व गायन - गुरुशरण बाबा।

Yra Nacionalinių kultūros ir meno premijų komiteto narys, Lituanistikos plėtros komisijos prie LR Vyriausybės narys, Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisijos prie LR Seimo narys. Lietuvos rašytojų sąjungos narys — nuo m.

Pajusti nari

Robertas Šarknickas g. Kaune — pedagogas, teatro ir kino aktorius, režisierius, Alytaus miesto politikas. Yra labdaros akcijų, socialinių seminarų rengėjas, kino ir teatro projektų atlikėjas.

Sabutis — LR Seimo narys. Šių metų spalio mėnesį vykusiuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą Jonavos rajone sėkmė lydėjo tuometį Savivaldybės mero pavaduotoją, socialdemokratą Eugenijų Sabutį. Už jį balsavo daugiau kaip 64 procentai mūsų krašto rinkėjų. Džiugina tuo, kad rinkėjai Pajusti nari ne tik mano, bet ir politinės partijos, kuriai atstovauju, idėjomis, siūlymais. O įpareigojimą jaučiu visada, nes esu išauklėtas į bet kokį darbą, į bet kokią veiklą visų pirma žiūrėti kaip į DARBĄ, o ne į postą, titulą.

Patekęs į Kauno kūdikių namus, augo be tėvų, nuo 14 metų gyveno ir mokėsi įvairiuose Lietuvos vaikų globos namuose Šiauliuose ir Rokiškio rajone, Obeliuose. Benedikto ir Pajusti nari Ramanausko-Vanago gimnazijose, Panemunės vidurinėje mokykloje.

Tam, kad sodyba taptų žinoma ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje reikėjo kompetentingų ir atsidavusių žmonių. Tada Lietuvai, Vilkijos kraštui labai pasisekė, kai per vos negriūnančios sodybos slenkstį peržengė smalsus Lietuvos vertybių puoselėtojas, paveldosaugininkas Arūnas Sniečkus.

Alytaus miesto tarybos narys. Pajusti nari Respublikos Seimo narys.

Pajusti nari

Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Mindaugas Kvietkauskas.